Курс рубля до гривні в Херсоні на сьогодні

RUB/UAH
  •  

Обмін рубля на гривню в Херсоні

Для того, щоб вигідно обміняти рубль на українську гривню і навпаки не потрібно шукати обмінний пункт в Херсоні. Компанія КІТ Груп зможе запропонувати найвигідніші умови в місті як для приватних осіб, так і для організацій. За весь час існування ми змогли побудувати довірчі відносини з багатьма нашими партнерами. За рахунок цього ми змогли зібрати свій капітал, який здатний задовольнити потреби наших клієнтів. Обмін ви можете зробити як онлайн, так і звернутися в найближчий обмінник КІТ Груп в місті Херсон.

Причини популярності обміну української гривні і російського рубля

Так склалося, що територіально Україна межує з Росією і обидві країни є вихідцями з Радянського Союзу. Так як раніше не існувало територіальних меж, у багатьох людей залишилися родичі по всій території колишнього СРСР, тому одними з найпопулярніших операцій є  грошові перекази. Якщо ви отримали гроші в рублях, то можете зробити обмін на українську гривню. Також актуальні операції і в зворотному напрямку. Якщо ви збираєтеся відвідати РФ, то краще за все зробити вигідний обмін на території України, щоб зробити комісію мінімальною.

Як продати або купити російський рубль в Херсоні?

Якщо ви хочете обміняти російський рубль на українську гривню, то можете це зробити як онлайн, так і прийти в наш офіс в місті Херсон. Це ви можете зробити, зателефонувавши за телефонами, які ви бачите на сайті, а також заповнивши форму заявки, після чого з вами зв'яжуться наші досвідчені фахівці. Також ви можете:

  • обміняти готівку. Ви можете зробити обмін як невеликої суми, так і великої. Для оптового обміну у нас діє знижка, яка дозволяє вигідно провести операцію обміну;
  • здійснити перекази на карти українського банку. Це відмінна можливість отримати грошовий переказ в рублях відразу на гривневий рахунок без додаткової комісії з нашого боку;
  • скористатися електронними грошовими системами, що дозволить вивести гроші з електронних гаманців.

Якщо ж ви зацікавлені у тому, щоб відстежити курс російського рубля і почекати більш вигідну пропозицію від нашої компанії, то ви можете вивчити його динаміку на нашому сайті. Як тільки буде краща пропозиція, ви отримаєте повідомлення на свою електронну пошту.

Щоб створити заявку на купівлю або продаж рубля, вам не потрібно проходити обов'язкову реєстрацію, хоча вона займає у нас не більше однієї хвилини. Ви можете завести свій особистий кабінет для того, щоб отримувати бонуси від партнерів, а також дізнаватися найактуальніші новини на фінансовому ринку України та інших країн.

Переваги обміну в КІТ Груп

Більшість проводить фінансові операції гривні до рубля, так як вони є прозорими. Тут ви не знайдете прихованих комісій та платежів, які можуть закладати банки та інші обмінні пункти. Також варто відзначити кілька наших переваг:

  • ви зможете здійснити обмін рубля в зручний для вас час, так як обмінний пункт КІТ Груп працює щодня, включаючи святкові дні;
  • у нас ви можете як купити, так і продати російський рубль. При обміні великих сум ви зможете отримати знижку в розмірі 5 одиниць, що позначається на обміні великих сум;
  • розвинена мережа обмінних пунктів по всій країні;
  • каси наших обмінників оснащені спеціальним обладнанням для перевірки справжності купюр;
  • зручне місце розташування офісу;
  • конфіденційність кожного клієнта. Ми не розголошуємо ваші дані і зберігаємо в таємниці всі ваші фінансові операції, щоб максимально вас убезпечити.

За весь час існування нашої компанії ми змогли побудувати довірчі відносини з багатьма клієнтами. Якщо ви хочете проконсультуватися з приводу курсу валют, ви завжди зможете задати питання на сайті, або зателефонувати нашим менеджерам за телефонами.