Курс євро до гривні в Херсоні на сьогодні

EUR/UAH
 •  

Обмін євро на гривню

За останній час курс євро, як і інших валют, стабілізувався. Це залежить відразу від декількох факторів, які впливають на євровалюту. Один із основних - стабілізації економіки України. Цьому сприяли відразу кілька причин, а саме:

 • поліпшення кредитної історії;
 • підвищення репутації в світовому співтоваристві;
 • зміна державної влади;
 • зниження інфляції;

Варто відзначити те, що після того, як в Україні змінилася державна влада, багато зарубіжних партнерів почали інвестувати фінанси в різні галузі, тим самим поповнюючи бюджет держави. Це сприяло поліпшенню торговельно-економічних зв'язків Євросоюзу і України, тим самим підвищивши оборот євровалюти. Це і стало однією з причин зміцнення української гривні на світовому валютному ринку.

З якою метою проводиться обмін євровалюти в Херсоні?

У Херсоні досить просто обміняти валюту, так як в місті існує велика кількість обмінних пунктів, а також дану операцію можна зробити в банку. Люди активно змінюють євровалюту на українську гривню в різних цілях:

 • туристи. Перед тим, як відправитися подорожувати країнами Євросоюзу, необхідно мати на рахунку певну суму грошей. Але тримати їх тільки на банківській картці не завжди зручно, так як в деяких країнах можуть виникнути проблеми. Для того, щоб проїхати в транспорті, оплатити екскурсію найкраще мати при собі валюту;
 • міжнародні відрядження. Перед тим, як поїхати в Європу, роботодавці виділяють необхідну суму грошей на поїздку свого співробітника. Але заковика в тому, що гроші на відрядження виплачуються в українській гривні, а в Європі немає сенсу розраховуватися гривневою карткою, так як йде подвійна конвертація валют. Тому багато співробітників йдуть міняти гривню на євро для того, щоб заощадити свої кошти;
 • заощадження. Хоч і останнім часом курс гривні зміцнився, але громадяни України з побоюванням зберігають свої заощадження в національній валюті. Саме тому більшість з них змінюють гривню або на долар, або на євро.

Яка категорія людей змінює євро на гривню?

В Україні змінюють євро на гривню різні категорії населення:

 • заробітчани. Після повернення в Україну багато людей обмінюють євро на гривню, так як наші магазини не приймають розрахунки в інвалюті. Також можна зробити обмін і онлайн через обмінні пункти;
 • співробітники міжнародних компаній. В Україні існує велика кількість іноземних організацій, які виплачують своїм співробітникам зарплату в євро. Для того, щоб обміняти на гривню вони звертаються до фінансової компанії КІТ Груп, так як у нас завжди найактуальніший і вигідний курс в Херсоні;
 • близькі, які живуть за кордоном. Також не варто забувати родичів, які живуть в країнах Євросоюзу, адже вони можуть пересилати гроші на свята та інші події.

Вигідний обмін валют в Херсоні через КІТ Груп

Якщо ви плануєте обміняти валюту через КІТ Груп, то ви можете це зробити в будь-якому місті України. У Херсоні ви зможете без зусиль знайти наші точки обміну або ж залишити заявку на нашому сайті, а також зателефонувати за вказаними телефонами. Це не тільки заощадить вам час на пошуки вигідного курсу і потрібної суми в місті, а й при обміні великої суми грошей ви отримаєте знижку. Якщо ж в Херсоні такої суми немає, то ми доставляємо гроші з іншого міста. Наша компанія працює більше 10 років на фінансовому ринку України, тому ми є надійним партнером. При зверненні до нас ви зможете отримати розгорнуту і кваліфіковану консультацію по будь-яких питань.