Курс швейцарського франка до гривні в Херсоні на сьогодні

CHF/UAH
  •  

Згідно зі статистикою жителі України активно користуються обмінними пунктами. Найбільш ходовими валютами є євро, американський долар і російський рубль. Але також не можна скидати з рахунків і швейцарський франк, його обмінюють на різну валюту. Досить поширена валютна пара - CHF/UAH. Для того, щоб отримати вигоду при обміні швейцарського франка на гривню і навпаки, необхідно враховувати всі фактори, які впливають на курс валют. Франк Швейцарії є однією з найстабільніших валют світу, тому він привабливий на світовому фінансовому ринку. Він рідко змінює свій курс, тому ви стабільно зможете отримувати вигоду при обміні.

Які фактори впливають на зміну курсу CHF/UAH?

Економічні чинники на світовому фінансовому ринку безпосередньо впливають на співвідношення даної валютної пари. Обвалитися крос-курс валют може з наступних причин:

  • стрімке зростання інфляції;
  • низька активність гравців на фінансовій біржі, фондових ринках, ринках дорогоцінних металів і енергоресурсів;
  • збільшення імпорту, за рахунок чого відбувається відтік іноземної валюти;
  • інтервенція валюти;
  • емісія як готівкова, так і безготівкова, яка не має економічних показників;
  • залежність економіки від продажу сировини.

Як держава може вплинути на курс швейцарського франка до української гривні?

Крім зовнішніх чинників на формування крос-курсу CHF/UAH істотно може вплинути і державне регулювання. Якщо країна буде фіксувати курс, то валюта буде стабільною. При цьому можуть витрачатися золото-валютні резерви, тому не кожна держава може собі дозволити такий контроль над грошовою одиницею.

При виборі помірно-плаваючого регулювання валюти крос-курс франка і гривні буде утримуватися в певних рамках. Національний банк в формування курсу втручається тільки тоді, коли крос-курс виходить за встановлені рамки. Якщо Мінфін не вживає жодних заходів у врегулюванні курсу, то ціноутворення валюти буде підкорятися ринку, тобто формуватися від попиту і пропозиції. За рахунок цього з'явиться можливість стримувати темпи інфляції, тому вибір такого регулювання можуть дозволити собі країни з відкритою економікою. Метод вільного плавання є і в Україні, тому наша країна часом не в силах зберегти стабільний курс валют.

Де можна дізнатися крос курс франка до гривні в Херсоні?

Оновленням крос-курсу щодня займається Національний банк України. Протягом дня курс також може змінюватися, в залежності наскільки активно себе ведуть гравці на валютному ринку. Також провести аналіз курсу швейцарського франка ви можете як в комерційних банках, так і в обмінних пунктах міста Херсон. Після того, як ви побачили курс не варто відразу йти обмінювати гроші, так як багато організацій не мають в касах запаси CHF. Також можна звернутися до сертифікованого обмінного пункту для конвертації франків в гривні і навпаки.

Обмін валют через KIT GROUP

У нашому обмінному пункті КІТ Груп в Херсоні ви зможете не тільки зробити обмін по актуальному курсу, а й зробити це на вигідних умовах. Протягом тривалого періоду часу ми змогли зайняти лідируючі позиції на фінансовому ринку України. Для ведення фінансової діяльності у нас є всі необхідні сертифікати і ліцензії. Всі угоди, які ви проводите у нас, залишаються конфіденційними і недоступні для 3-х осіб. Ми працюємо щодня, навіть у святкові дні.