Курси валют

Відділення тимчасово не працюють

 
 
 

Переваги роботи з нами

Знижки
Знижки

Для постійних клієнтів діють особливі правила обміну та акційні програми

Фіксація курсу
Фіксація курсу

Залиште заявку на сайті і ми зафіксуємо курс і потрібну суму на 1 годину

Безпека обміну
Безпека обміну

Ми гарантуємо безпеку обміну валют. Можливо супровід до машини клієнта

Вигідний курс
Вигідний курс

Найвигідніший і актуальний обмінний курс валют у Херсоні і Херсонській області

Курс валют в Херсоні

Національна валюта гривня ніколи не відрізнялася стабільністю, а більшість великих покупок здійснюється саме в доларах, євро та інших іноземних валютах. У багатьох з нас в пам'яті залишилися спогади, коли розвалився СРСР і всі банківські накопичення в національній валюті просто знецінилися. У зв'язку з цим наші батьки і ми самі на підсвідомості боїмося, що така ситуація може повторитися.

Мета покупки долара, євро, британського фунта або франка може бути різною. Хтось просто відкладає на чорний день, хтось працює з іноземними партнерами або роботодавцями, хтось робить вклади та інвестиції, а хтось збирає на велику покупку, яка прив'язана до іноземних грошей. Відстежувати курс української гривні до інших іноземних грошей можна як самостійно, так і за допомогою фахівців. Найпростіший варіант - щодня читати фінансові новини, відстежувати курси НБУ, підписатися на новинні розсилки провідних порталів з економіки та ін.

Як формується курс світових валют в Херсоні?

На українському мультивалютному ринку курсу долара, євро, російського рубля, фунта стерлінгів, польського злотого і інших валют формується так само, як і на загальносвітовому рівні. Якщо сказати простими словами, то вартість тієї чи іншої грошової одиниці встановлюється щодня після біржових торгів, в залежності від рівня попиту та пропозиції. Якщо країна-емітент має стабільну розвинену економіку, то її валюта зміцнюватиметься, і навпаки. Також на вартість інвалюти значно впливають такі чинники, як, довіра населення до місцевої валюти, форс-мажорні обставини тощо.

В Україні всі банки, пункти обміну і навіть чорний ринок підкоряються НБУ, однак в кожному місті місцеві фінансові організації встановлюють свій курс, який для клієнтів буває не завжди вигідним. У Херсоні, як і в інших обласних центрах, працюють десятки банків, обмінників та інших фінансових організацій, які займаються обміном валют. Варто відзначити, що це місто - популярний південний курорт. Він не такий розкручений, як Одеса, але тут теж є що подивитися. В Херсон їдуть гості як з сусідніх областей, так і з сусідніх країн, щоб насолодитися морем і суворою романтикою промислового мегаполісу.

Чи можна обміняти валюту в Херсоні на вигідних умовах?

Багатьох клієнтів банків і точок обміну хвилює, щоб курс обміну був вигідним саме для них. Фінансовий ринок України досить нестабільний, Нацбанк усіма силами стримує інфляцію, курс долара та інших іноземних валют, використовуючи для цього всі необхідні засоби. Купити долари або євро можна самостійно, а можна довіритися досвідченим трейдерам, які зроблять точний валютний прогноз на найближчий час, а також підберуть найкращий момент, щоб вигідно купити євро, долар або російський рубль.

Якщо ви бажаєте звернутися до посередників, то варто ретельно вивчити організацію, щоб не нарватися на шахраїв. Зараз на ринку України розвелося багато організацій-одноденок, діяльність яких просто не встигають контролювати. Надійні організації мають профіль в інтернеті, де можна більш детально дізнатися, чи є у них відгуки клієнтів, ліцензії та ін. Ще один варіант - самостійне відстеження курсу валют. Навіть якщо у вас немає в цьому досвіду, то у вас буде впевненість в тому, що вас не обдурять.

Чому валютний курс такий нестабільний і що на нього впливає?

Курс валют в Херсоні змінюється щодня. На нього впливають такі фактори, як:

 • політична ситуація в країні;
 • рівень інфляції;
 • зовнішні відносини з іншими країнами;
 • зовнішній борг;
 • надзвичайні ситуації, які неможливо спрогнозувати.

Перед тим, як купити ту чи іншу валюту, необхідно детально проаналізувати всі фактори, зважити всі "за" і "проти", які впливають на економічну ситуацію і курс валют в Херсоні. Особливо це стосується людей, які займаються валютно-обмінними операціями у великих сумах. Багатьох цікавить, чи є певні моменти, коли буде найвигідніше купити або продати валюту. Якщо говорити про Херсон, то місто має стабільну економіку і тут рідко спостерігаються глобальні катаклізми і фінансові скачки, тому курс валют мало схильний до коливань.

У державних і комерційних банках купити або продати валюту можна за відносно стабільним, але не зовсім вигідним курсом, на чорному ринку і в пунктах обміну він більш динамічний і приваблює клієнтів привабливим курсом. Як правило, всі фінансові установи України підпорядковуються Мінфіну і НБУ, тому не мають права значно відхилятися від офіційного курсу. В обмінниках і чорному ринку протягом дня курс долара, євро та інших популярних валют може змінюватися кілька разів, тому потрібно бути готовим, що вранці і ввечері котирування валютних пар будуть відрізнятися.

Перше, що впливає на курс валют - нестабільна політична ситуація як в Україні, так і в світі в цілому. Також не варто забувати про скачки фінансового сектора, загострення військових протистоянь, стихійних лих та інших факторів. Як правило, провідні фінансові експерти та аналітики ретельно стежать за цими подіями і оперативно реагують на них.

В Україні вже багато років спостерігається така тенденція: влітку і восени гривня стабілізується і зміцнюється, тому купити євро або долари можна дешевше. А ось взимку навпаки, варто продавати інвалюту, так як в цей період вона має високу вартість.

Формування курсу валют в Херсоні

У Херсоні, як і в інших українських обласних центрах, курс популярних валютних пар часто змінюється і схильний до впливу різних чинників. Гривня вільно конвертується тільки в Україні, а ось в сусідніх державах активно користуються попитом долари США, євро, швейцарський франк і інші, більш стабільні грошові одиниці. У Херсоні найчастіше обмінюють такі валюти, як польський злотий, євро, долар США, китайський юань, рубль. Це не дивно, адже багато українців часто відвідують сусідні країни, в яких знаходяться в обігу перераховані грошові одиниці.

Першими на найменші коливання валютного курсу реагують тіньові ринки. Їх діяльність не піддається контролю, тому вони можуть вільно міняти курс обміну, заманюючи клієнтів такими перевагами, як завищений курс, відсутність обмежень з обміну та цілодобове час обміну. Подібні точки не афішуються, проте їх можна зустріти в місцях, які протягом дня відвідують тисячі людей: метро, аеропорти, заправки, вокзали, магазини, підземні переходи, ринки, автостоянки тощо. Зазвичай, місцеві жителі до них звертаються вкрай рідко, тому їх основна клієнтська база - приїжджі туристи, іноземці та всі ті люди, кому терміново потрібно обміняти гроші тоді, коли банки та ліцензовані обмінники вже закриті.

Які валюти можна купити або продати в Херсоні?

Сьогодні в даному обласному центрі країни можна обміняти найрізноманітніші валюти:

 1. Американський долар. Це найпопулярніша валюта світу, яка є офіційною валютою в багатьох країнах.
 2. Фунт стерлінг. Він уособлює стабільність і вірність традиціям. У Херсоні його можна купити безпосередньо, без подвійних конвертацій.
 3. Рубль РФ. Сьогодні курс uah-rub не такий вигідний через військовий конфлікт на Донбасі, але люди періодично його продають і купують.
 4. Євро. На відміну від долара, він має більш передбачуваний курс.
 5. Польський злотий. Валюта популярна не тільки серед поляків, а й серед українців.

Причини купити долар в Херсоні

USD - валюта №1 в більшості банків і обмінних пунктів Херсона. Купити долар тут можна в будь-якій кількості за відносно вигідним курсом. В Україні більшість товарів і послуг набувається саме за американський долар, тому люди ретельно стежать за його змінами на валютному ринку. Купити долари можна не тільки за гривню, а й за євро, фунти і інші валюти - це так звані крос-курси. Зручно, що купити або продати долар можна безпосередньо, без подвійних конвертацій і прихованих відсотків. Якщо ви хочете зробити обмін вигідно, звертайтеся в обмінний пункт КІТ Груп.

Чи можна купити євро в Херсоні?

Євро, як і долар, відноситься до міжнародних грошових одиниць. У кожній європейській країні його можна без проблем купити або продати. Один євро коштує дорожче, ніж один долар, однак він приваблює тим, що рідше страждає від інфляцій і перспективніший для вкладів та інвестицій. Налагодження торгово-економічних зв'язків України з Євросоюзом, а також впровадження безвізу сприяє тому, що все більше українців бажають купити євро. За прогнозами експертів саме євро становить конкуренцію долару і можливо через кілька років витіснить його з світового валютного ринку. Відстежувати актуальний курс EUR в Херсоні можна на сайті обмінника КІТ Груп.

Вигідна покупка рубля в Херсоні

Україну і Росію багато десятиліть пов'язують торгові, політичні та економічні відносини. Не дивно, що після розпаду СРСР цей зв'язок зберігається, незважаючи на напружену обстановку на кордоні. Багато українців мають в РФ родичів, друзів, ділових партнерів, тому змушені робити грошові перекази накопичень або обмін рубля. Якщо ви плануєте поїхати в Росію, то варто купити російський рубль ще в Україні, так як зарубіжні обмінники приймають гривню за заниженим курсом. Щоб купити RUB за привабливим курсом, звертайтеся в компанію КІТ Group.

Чому обмін валюти вигідніше здійснювати в обмінниках Кіт Груп?

Існує три основних місця, де можна купити або продати іноземну валюту: це банки, чорний ринок і пункти обміну. Всі вони мають свої плюси і мінуси. Так, банки мають ряд обмежень і не завжди зручні через часті черги в касі. Чорний ринок пов'язаний з ризиком шахрайства, а ось пункти обміну - більш вигідний і безпечний спосіб, щоб купити рубль, злотий, долари та ін.

У Херсоні великим попитом користується обмінний пункт компанії КІТ Group. Він поєднує основні переваги банківської системи і чорних ринків:

 • відсутність обмежень щодо обміну;
 • вигідні і безпечні курси;
 • актуальні дані для обміну;
 • зручне місцезнаходження пункту;
 • щоденний робочий графік.

Компанія КІТ Груп працює вже не один рік, а якість послуг відображені в позитивних відгуках клієнтів. При запиті клієнта ми надаємо послуги інкасації, перевірку купюр на справжність і грошові перекази. У кожній касі є сучасне надійне обладнання, що дозволяє перевірити справжність купюр. Купити євро, долари, рублі або злоті можна за оптимальним курсом, який можна тимчасово "заморозити" і забрати гроші через годину. Ми ретельно стежимо за тим, щоб всі угоди були конфіденційні. Ви можете зв'язатися з нашими співробітниками по телефону і уточнити, чи є відповідна сума в касі. Наша компанія відповідає головним вимогам благонадійності: ми маємо ліцензію НБУ, пропонуємо вигідний курс валют, а Херсон - не єдиний обласний центр, в якому знаходяться наші філії.

Часті питання F.A.Q.

Чи можна вам довіряти?

10 років роботи в 25 містах України, 350 співробітників і більше 6000 активних клієнтів дозволяють нам сподіватися на вашу довіру. Втім, краще переконайтесь у перевагах роботи з нами особисто - просто залиште заявку на пробний обмін прямо зараз.

Від якої суми діє опт?

Ми прагнемо зробити вигідні курси максимально доступними. Тому ви можете скористатися оптовими умовами при обміні всього від 500 $ (або еквівалент потрібної валюти).

Як зафіксувати курс?

Щоб зафіксувати курс і суму на 1 годину, просто залиште заявку на сайті в 2 кліка. Або зателефонуйте в наш call-центр, і оператор забронює для вас курс.

А у вас точно актуальний курс?

Курси на сайті оновлюються в режимі реального часу і завжди вигідніше роздрібних в відділенні. Зробіть заявку на пробний обмін - і переконайтеся в цьому самі.